V 50-tke prežíva najšťastnejšie obdobie života: Dara Rolins dosiahla v živote všetko

Slovenská speváčka Dara Rolins v súčasnosti prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. Tento rok sa dožíva svojich päťdesiatich rokov a môže sa pochváliť tým, že dosiahla v živote všetko, čo si kedy želala. Dara je jednou z najúspešnejších slovenských umelkýň a jej kariéra trvá už vyše 30 rokov.

Dara Rolins svoju hudobnú kariéru začínala už ako teenagerka a postupne sa vypracovala na jednu z najobľúbenejších a najuznávanejších speváčok na Slovensku. Jej talent a výnimočný hlas ju preslávili nielen v rámci Slovenska, ale aj v Českej republike. Za svoju dlhodobú kariéru má na konte množstvo hitov, ktoré sa stali číslami jedna na hudobných hitparádach.

Okrem hudobnej kariéry sa Dara Rolins presadila aj ako herečka a moderátorka. V minulosti účinkovala v niekoľkých slovenských filmoch a seriáloch a jej herecké výkony vždy zaujali pozornosť divákov. Okrem toho sa Dara stala aj úspešnou podnikateľkou, keď sa rozhodla založiť vlastnú módnu značku, ktorá sa stala veľmi obľúbenou nielen medzi fanúšikmi speváčky, ale aj v celom regióne.

Dara Rolins v súčasnosti vychutnáva úspech, ale nie len ten profesionálny. Svoju pozornosť venuje aj rodine a priateľom, a aj preto jej život považuje za kompletný a šťastný. Päťdesiatka pre ňu nie je prekážkou, ale je to pre ňu výzva žiť naplno a neustále sa rozvíjať. Dara je príkladom toho, že si každý môže svoj život naplno užívať a dosahovať svoje ciele bez ohľadu na vek.


V 50-tke prežíva najšťastnejšie obdobie života: Dara Rolins dosiahla v živote všetko