Čo láka investorov na Slovensko a do strednej a východnej Európy? Najmä štátna pomoc

Slovensko a stredná a východná Európa sa stali atraktívnymi investičnými destináciami pre mnohé spoločnosti z rôznych kútov sveta. Jednou z hlavných príčin tejto pozitívnej...

Twiinska prišla aj s roztomilou dcérkou, Máriu Čírovú by ste najskôr nespoznali

Twiinska prišla aj s roztomilou dcérkou, Máriu Čírovú by ste najskôr nespoznali

Sedemročná Mária Čírová, dcérka slovenskej speváčky Celeste Buckingham a futbalistu Jána Číru, sa stala jednou z obľúbených postáv na sociálnych sieťach. Nedávno sa ukázala na verejnosti so svojou mamou na benefičnom podujatí, a musíme povedať, že Mária je roztomilé prekvapenie.

Mária Čírová žije síce v tieni svojich rodičov, ale v rozvoji jej talentu je neoceniteľnou podporou jej slávna mama Celeste Buckingham. Svojimi vystúpeniami si získava srdcia fanúšikov, ktorí ju ocenia za jej nekonečne milý úsmev a prirodzenú karizmu na javisku. Je zrejmé, že Mária má hudobný talent v krvi a bude v budúcnosti jasnou hviezdou.

Na bledomodrom koberci benefičného podujatia bolo možné vidieť úžasnú otočku, keď sa celebrita Celeste Buckingham predstavila po boku svojej dcéry Márie Čírovej. Ľahko by ste mohli prehliadnuť to, že sa jedná o matku a dcéru, keďže Celeste vyzerá skôr ako jej mladšia sestra. Očividne je to výsledok starostlivosti o seba, zdravého životného štýlu a dobrej genetiky, ktoré všetko táto mladá rodina má.

Nespoznateľnosť Márie Čírovej je jednou z vecí, ktoré si všimli fanúšikovia na sociálnych sieťach a vyjadrili svoje nadšenie v komentároch. Je fascinujúce vidieť, ako deti neustále prekvapujú svojimi schopnosťami a vytvárajú si vlastnú identitu. Určite je to len začiatok pre Máriu, ktorá má pred sebou veľký potenciál a podporu celého svojho rodinu, aby sa mohla stať hrdou dedičkou hudobného rodinného impéria.


Twiinska prišla aj s roztomilou dcérkou, Máriu Čírovú by ste najskôr nespoznali