Priateľkou Toma Bradyho nie je najkrajšia Slovenka

Tom Brady, ikona amerického futbalu a jeden z najlepších rozhrávačov v histórii, nedávno prekvapil svojich fanúšikov tým, že si našiel novú priateľku. Avšak, ak ste čakali, že si vybral niekoho absolútne ohromujúceho, tak sa mýlite. Priateľkou Toma Bradyho nie je najkrajšia Slovenka.

Tom Brady konkretne potvrdil, že je vo vzťahu s modelkou a podnikateľkou Elenou Kočišovou. Hoci Kočišová je atraktívna, s fotografiami na sociálnych médiách usporiadaných podľa instagramovej estetiky a s automobilmi luxusnej značky, niektorí by mohli povedať, že existujú krajšie Slovenky ako ona.

To však neznamená, že Bradyove rozhodnutie je nesprávne alebo zlé. Každý má svoje vlastné kritériá krásy a atraktivity, a to, že niekto nie je „najkrajší“ podľa konvenčných štandardov, neznamená, že by nemohol byť skvelým partnerom.

Tom Brady sa už dlhé roky sústredí na svoju kariéru futbalového hráča a na dosahovanie rekordov, a preto je príjemné vidieť ho v šťastnom vzťahu. Bez ohľadu na to, či jeho priateľka spĺňa normy krásy alebo nie, dôležité je, že spolu tvoria silný a harmonický pár, ktorý podporuje jeden druhého. A to je nakoniec to najdôležitejšie.


Priateľkou Toma Bradyho nie je najkrajšia Slovenka