Pre štát sa pracovať oplatí, jeho zamestnanci vo výške platov nad súkromníkmi kraľujú.

Pre štát sa pracovať oplatí. Táto veta je často opakovaná a často diskutovaná téma v spoločnostiach. Ľudia majú rôzne názory na túto problematiku a...

Ivana Gáborík sexi ako nikdy predtým: Takto sa dopracovala k postave snov

Slovenská herečka Ivana Gáborík nedávno ohúrila svojich fanúšikov, keď sa ukázala na verejnosti v úplne novej podobe. Jej postava vyzerala neuveriteľne sexi a prekvapila mnohých, ktorí ju poznali ako šesťdesiatničku s normálnou postavou. Ivane sa podarilo dosiahnuť telo svojich snov a dokázala, že vek nie je prekážkou.

Od chvíle, keď sa objavila v médiách s novou postavou, sa o nej začalo hovoriť všade. Mnohí sa pýtali, ako sa Ivane podarilo takú zmenu prežiť. Podľa jej vlastných slov, cesta k vysnívanej postave nebola jednoduchá, ale stála to za to. Ivana investovala veľa úsilia a času do tvrdého tréningu a zmeny stravovacích návykov.

Herečka priznáva, že jedným z rozhodujúcich faktorov bola aj zmena myslenia. Musela byť disciplinovaná a odhodlaná dosiahnuť svoj cieľ. Kombinácia intenzívnych cvičení v posilňovni a kardio tréningov ju postupne formovala do jej snovanej postavy. Ivana tiež vyzdvihuje fakt, že nešla na žiadne extrémne diéty, ale upravila svoj jedálniček tak, aby obsahoval viac zdravých a vyvážených jedál.

Ivana Gáborík je dôkazom toho, že nie je nikdy neskoro pre začatie zdravšieho životného štýlu a dosiahnutie svojich cieľov. Jej sexi postava je zásluhou tvrdej práce a pozitívneho prístupu k zmene. Priaznivci sú nadšení a verejnosť je ohromená jej úžasnou transformáciou. Ivana dúfa, že ju jej zmena inšpiruje iných a ukáže im, že sa oplatí usilovať o svoje sny a ciele, či už ide o postavu alebo iné oblasti života.


Ivana Gáborík sexi ako nikdy predtým: Takto sa dopracovala k postave snov